telefon w Warszawie+48 22 395 50 40 Napisz do naskontakt@rocka.pl biuro w Warszawieul. Konotopska 8A / 2, 02-496 WarszawaPobieranie ROCKApomocROCKApomoc

STRONY WWW

Strony WWW są podstawowymi aplikacjami internetowymi w naszej ofercie. Nasze strony wyposażone są w autorski system zarządzania treścią (CMS), jego wyróżnikiem jest intuicyjność i prostota obsługi. Dodatkowo dzięki temu, że system jest naszym rozwiązaniem, jest on każdorazowo dostosowywany do danego projektu. Takie podejście gwarantuje Klientowi, że otrzymuje dokładnie taką funkcjonalność systemu, jakiej potrzebuje (w przeciwieństwie do rozwiązań typu Joomla – wyposażonych w setki funkcji, z których użytkownik prawdopodobnie nigdy nie skorzysta. W naszym systemie edycja treści poszczególnych podstron, jak i ich umiejscowienia na stronie, jest tak proste, jak edycja dokumentów w popularnych edytorach tekstów.

Niezależnie od stopnia skomplikowania aplikacji sieciowej, nasi Klienci otrzymują rozwiązania dopasowane do ich potrzeb - oparte na autorskich sprawdzonych rozwiązaniach.
ROCKA

Napisz do nas

Adres e-mail*
Wiadomość*
zamknij