telefon w Warszawie+48 22 395 50 40 Napisz do naskontakt@rocka.pl biuro w Warszawieul. Konotopska 8A / 2, 02-496 WarszawaPobieranie ROCKApomocROCKApomoc

PORTALE INTERNETOWE

Specjalizujemy się w tworzeniu portali internetowych, kierowanych do wybranej grupy odbiorców w określonej gałęzi gospodarki (na przykład producenci roślin, firmy informatyczne oraz inne). Dzięki wnikliwej analizie potrzeb Klienta, nasze produkty są „szyte na miarę”, optymalnie do stawianych wymagań. Co bardzo ważne z zasady nie opieramy się na ogólnie dostępnych rozwiązaniach tak darmowych, jak i komercyjnych, których złożoność uniemożliwia zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości obsługi. Nasze systemy budujemy na podstawie autorskich rozwiązań zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej.

Portale internetowe mogą zawierać elementy systemów ERP, dzięki temu możliwe jest zapewnienie optymalnego przepływu informacji. Elementy takie mogą realizować funkcje integrujące poszczególne systemy (na przykład systemy magazynowe), jest to bardzo przydatne w przypadku grup producenckich oraz firm, które często aktualizują swoją ofertę.

Dzięki wnikliwej analizie potrzeb Klienta, nasze produkty są „szyte na miarę” – optymalnie do stawianych wymagań zarówno funkcjonalnych jak i użytkowych.
ROCKA

Napisz do nas

Adres e-mail*
Wiadomość*
zamknij