telefon w Warszawie+48 22 395 50 40 Napisz do naskontakt@rocka.pl biuro w Warszawieul. Konotopska 8A / 2, 02-496 WarszawaPobieranie ROCKApomocROCKApomoc

PORTALE INTERNETOWE

Specjalizujemy się w tworzeniu portali internetowych, kierowanych do wybranej grupy odbiorców w określonej gałęzi gospodarki (na przykład producenci roślin, firmy informatyczne oraz inne). Dzięki wnikliwej analizie potrzeb Klienta, nasze produkty są „szyte na miarę”, optymalnie do stawianych wymagań. Co bardzo ważne z zasady nie opieramy się na ogólnie dostępnych rozwiązaniach tak darmowych, jak i komercyjnych, których złożoność uniemożliwia zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości obsługi. Nasze systemy budujemy na podstawie autorskich rozwiązań zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej.

Portale internetowe mogą zawierać elementy systemów CRP jak i ERP, dzięki temu możliwe jest zapewnienie optymalnego przepływu informacji. Elementy takie mogą realizować funkcje integrujące poszczególne systemy (na przykład systemy magazynowe), jest to bardzo przydatne w przypadku grup producenckich oraz firm, które często aktualizują swoją ofertę.

Dzięki wnikliwej analizie potrzeb Klienta, nasze produkty są „szyte na miarę” – optymalnie do stawianych wymagań zarówno funkcjonalnych jak i użytkowych.
ROCKA

Napisz do nas

Adres e-mail*
Wiadomość*
zamknij